Съдиите спряха Пирин в дербито със Славия (ВИДЕО) ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Съдиите спряха Пирин в дербито със Славия (ВИДЕО) ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Славия и Пирин слагат точка на 19-ия кръг в Първа лига - Спорт - БНР Новини

Славия" матира "Пирин" за 7 минути

Пирин Благоевград/Pirin Blagoevgrad - Пирин загуби от Славия в столицата  ОФК Пирин (Благоевград) падна при гостуването на Славия с 1:3 в среща от  11-ия кръг на Първа професионална лига. Всичките попадения паднаха
Пирин Благоевград/Pirin Blagoevgrad - Пирин загуби от Славия в столицата ОФК Пирин (Благоевград) падна при гостуването на Славия с 1:3 в среща от 11-ия кръг на Първа професионална лига. Всичките попадения паднаха

БТА :: Славия победи Пирин (Благоевград) в последния мач от кръга на Първа  лига
БТА :: Славия победи Пирин (Благоевград) в последния мач от кръга на Първа лига

Славия пречупи 10 „орлета“ с две майсторски асистенции на Тони Тасев -  efbet Лига - Dsport.bg
Славия пречупи 10 „орлета“ с две майсторски асистенции на Тони Тасев - efbet Лига - Dsport.bg

Славия се справи с Пирин в Благоевград

Славия отстрани Пирин и продължава към 1/4 финалите за Купата

Славия - Пирин 2:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Славия и Пирин завършиха наравно 1:1 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

Славия - Пирин - Gol

БТА :: Славия се наложи у дома срещу Пирин

Десет от Пирин удържаха Славия, ВАР с основна роля в мача - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Десет от Пирин удържаха Славия, ВАР с основна роля в мача - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Славия срещу Пирин (Благоевград) затваря 19-и кръг на Първа лига

Славия се изкачи на четвъртото място след лесна домакинска победа над Пирин  - По света и у нас - БНТ Новини
Славия се изкачи на четвъртото място след лесна домакинска победа над Пирин - По света и у нас - БНТ Новини

Славия матира Пирин за 6 минути (ВИДЕО)

РАЗКРИТИЕ: Славия тръгва ударно през 2023 година

НА ЖИВО Пирин - Славия, "орлетата" нокаутираха съперника за няколко минути!  - Topsport.bg
НА ЖИВО Пирин - Славия, "орлетата" нокаутираха съперника за няколко минути! - Topsport.bg