Тенис ракета Head Atp no.1 | Тенис на корт | Спортен магазин MaximaSport -  Спортни стоки и оборудване за всички спортове
Тенис ракета Head Atp no.1 | Тенис на корт | Спортен магазин MaximaSport - Спортни стоки и оборудване за всички спортове

Долен фейк нюз" притесни федерацията по тенис след участието в "АТП къп" -  Спорт - Дневник
Долен фейк нюз" притесни федерацията по тенис след участието в "АТП къп" - Спорт - Дневник

Новак Джокович ще спори за титлата на финалния турнир на АТП в Торино - По  света и у нас - БНТ Новини
Новак Джокович ще спори за титлата на финалния турнир на АТП в Торино - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Доминик Щрикер си осигури място на полуфиналите на турнира на АТП  "Следващата генерация"
БТА :: Доминик Щрикер си осигури място на полуфиналите на турнира на АТП "Следващата генерация"

Григор Димитров загуби финала на турнира по тенис в Женева - Труд

Тенис ATP 250 Sofia Open 2022 | Noncho

Григор Димитров запази мястото си в класацията на ATP, леки промени в Топ  10 на мъжкия тенис
Григор Димитров запази мястото си в класацията на ATP, леки промени в Топ 10 на мъжкия тенис

Без Китай в календара и през 2022, АТР добави 6 нови турнира – TennisKafe

Григор Димитров изгуби позиции, но друг българин записа рекордно класиране  в "ATP"
Григор Димитров изгуби позиции, но друг българин записа рекордно класиране в "ATP"

БТА :: Марк-Андреа Хюзлер спечели титлата от турнира по тенис от сериите АТП  250 Sofia Open
БТА :: Марк-Андреа Хюзлер спечели титлата от турнира по тенис от сериите АТП 250 Sofia Open

Стефанос Циципас победи Даниил Медведев и го отстрани от финалния тенис  турнир на АТП - ШУМ.БГ
Стефанос Циципас победи Даниил Медведев и го отстрани от финалния тенис турнир на АТП - ШУМ.БГ

ATP ранглиста: Русия има своята нова първа ракета, Тийм се завръща в топ  100 - Tennis.bg
ATP ранглиста: Русия има своята нова първа ракета, Тийм се завръща в топ 100 - Tennis.bg

Австралия на 1/2-финал за ATP Cup - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новак Джокович се класира за финалите на АТП в Торино - По света и у нас -  БНТ Новини
Новак Джокович се класира за финалите на АТП в Торино - По света и у нас - БНТ Новини