ЦСКА - Лудогорец на 30 април, БФС обяви програмата за четири кръга - efbet  Лига - Dsport.bg
ЦСКА - Лудогорец на 30 април, БФС обяви програмата за четири кръга - efbet Лига - Dsport.bg

Лудогорец бърза с документите, за да уреди двама нови футболисти за  сблъсъка с Левски
Лудогорец бърза с документите, за да уреди двама нови футболисти за сблъсъка с Левски

Лудогорец и ЦСКА не се победиха в голово зрелище на върха

Лудогорец чупи пореден рекорд в българския футбол - Topsport.bg

Лудогорец плати близо 20 милиона лева за футболистите си от настоящия  състав - Topsport.bg
Лудогорец плати близо 20 милиона лева за футболистите си от настоящия състав - Topsport.bg

Лудогорец" спечели третата си купа на България, победи 3:1 ЦСКА 1948 във  финала (галерия)
Лудогорец" спечели третата си купа на България, победи 3:1 ЦСКА 1948 във финала (галерия)

ОБНОВЕНА! Лудогорец или ЦСКА 1948 ще честити рождения ден на Левски с  вдигната купа? Лудогорец
ОБНОВЕНА! Лудогорец или ЦСКА 1948 ще честити рождения ден на Левски с вдигната купа? Лудогорец

13-годишните футболисти на „Лудогорец“ участват в силен турнир в Италия –  Вестник "Екип 7"
13-годишните футболисти на „Лудогорец“ участват в силен турнир в Италия – Вестник "Екип 7"

Трудни мачове за Лудогорец и ЦСКА София в турнира Лига Европа

Най-доброто предстои! Официална страница | ПФК Лудогорец

Лудогорец" би "Андерлехт" в Разград

Лудогорец: 25 милиона евро от трансфери за 4 години! Не е зле... - KotaSport

Достоен Левски показа смисъла на футбола срещу Лудогорец

Лудогорец - новини, програма и класиране

Хърватска бригада ще ръководи Лудогорец - Андерлехт - БГ Футбол -  Евроучастници - Gong.bg
Хърватска бригада ще ръководи Лудогорец - Андерлехт - БГ Футбол - Евроучастници - Gong.bg

Опитен футболист на Лудогорец отказал да бие дузпа срещу Андерлехт -  Topsport.bg
Опитен футболист на Лудогорец отказал да бие дузпа срещу Андерлехт - Topsport.bg

БТА :: Дербито на върха в Първа лига между Лудогорец и ЦСКА-София завърши  без победител, титлата ще се решава в последните три кръга
БТА :: Дербито на върха в Първа лига между Лудогорец и ЦСКА-София завърши без победител, титлата ще се решава в последните три кръга

Дубълът на Лудогорец -единственият отбор без загуба у дома в професионалния  ни футбол! - KotaSport
Дубълът на Лудогорец -единственият отбор без загуба у дома в професионалния ни футбол! - KotaSport

ЧАСЪТ НА ИСТИНАТА: Лудогорец в битка за осминафинал

БТА :: Лудогорец отстрани носителя на Купата на България Левски и  продължава към четвъртфиналите
БТА :: Лудогорец отстрани носителя на Купата на България Левски и продължава към четвъртфиналите

Само двама останаха от първия шампионски отбор на Лудогорец - Topsport.bg

Голът на Лудогорец срещу Андерлехт попадна сред най-красивите - БГ Футбол -  Евроучастници - Gong.bg
Голът на Лудогорец срещу Андерлехт попадна сред най-красивите - БГ Футбол - Евроучастници - Gong.bg

С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков  прекрати мача за 20 минути
С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков прекрати мача за 20 минути