Лудогорец обърна и изхвърли Левски от Купата в уникална драма

Левски 1:0 Лудогорец -Полуфинал за купата на България -29 април 2015 -  YouTube
Левски 1:0 Лудогорец -Полуфинал за купата на България -29 април 2015 - YouTube

Левски с трето поредно 1:0, вече е на 4 т. зад Лудогорец (ВИДЕО) -  Bgsport.net
Левски с трето поредно 1:0, вече е на 4 т. зад Лудогорец (ВИДЕО) - Bgsport.net

Луд мач без победител в Разград: Греда, 2 отменени гола и 1 дузпа на  Лудогорец - Левски (ВИДЕО)
Луд мач без победител в Разград: Греда, 2 отменени гола и 1 дузпа на Лудогорец - Левски (ВИДЕО)

Лудогорец - Левски 1:0, гол на Каули - Topsport.bg

Левски - Лудогорец 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Sesame Купа на  България - Gong.bg
Левски - Лудогорец 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Левски - Лудогорец - 1:0 (18.5.2013) - YouTube

Левски - Лудогорец 0:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

С гол от съблекалнята на Уелтън Левски пак би Лудогорец и ще гледаме мечтан  финал за Купата срещу ЦСКА! - Webcafe.bg
С гол от съблекалнята на Уелтън Левски пак би Лудогорец и ще гледаме мечтан финал за Купата срещу ЦСКА! - Webcafe.bg

Лудогорец загуби реванша от Левски | ПФК Лудогорец

Сини 1914: Левски - Лудогорец 1:0

Левски - Лудогорец II

А група - Лудогорец - Левски 1:0, Кирил Десподов бележи от скандална дузпа

Левски срази Лудогорец с 1:0 - Спорт

Големият финал е факт! Левски пропусна да разгроми Лудогорец + ВИДЕО И  СНИМКИ - Gol
Големият финал е факт! Левски пропусна да разгроми Лудогорец + ВИДЕО И СНИМКИ - Gol

БФС се съобрази с желанието на клубовете, стана ясно кога ще се играе Левски  - Лудогорец
БФС се съобрази с желанието на клубовете, стана ясно кога ще се играе Левски - Лудогорец

Екшън! Отменена дузпа, незачетен гол, 12 картона и 0:0 между Лудогорец и  Левски - efbet Лига - Dsport.bg
Екшън! Отменена дузпа, незачетен гол, 12 картона и 0:0 между Лудогорец и Левски - efbet Лига - Dsport.bg

Левски” записа негативен рекорд срещу “Лудогорец”

БИТКА НА ГЕРЕНА: Левски спря Лудогорец (ВИДЕО)

Лудогорец - Левски по ТВ: Къде да гледаме дербито между "зелени" и "сини"?

Левски не успя да спре лошата серия, но не падна от Лудогорец и намигна на  ЦСКА - efbet Лига - Dsport.bg
Левски не успя да спре лошата серия, но не падна от Лудогорец и намигна на ЦСКА - efbet Лига - Dsport.bg

"Левски" - Лудогорец 1:0, мачът по минути

Лудогорец с трета шампионатна победа над Левски и рекордна преднина на  върха | ПФК Лудогорец
Лудогорец с трета шампионатна победа над Левски и рекордна преднина на върха | ПФК Лудогорец

Левски 0:0 Лудогорец – Sportove

Левски - Лудогорец 0:1 | efbet Лига - XXXI кръг - YouTube