Home

живот граби изясняване иван иванов тенис схващане Лао любител

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

Иван Иванов пак е държавен шампион - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов и Златина Ангелова са шампиони на Мастърса за 10 годишните  таланти (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)
Иван Иванов и Златина Ангелова са шампиони на Мастърса за 10 годишните таланти (ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)

Иван Иванов и Брияна Иванова – двойни шампиони на Държавното лично  първенство по тенис на закрито до 14 г. - Пловдивски новини - Новините от  Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg
Иван Иванов и Брияна Иванова – двойни шампиони на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 14 г. - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на  ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Иван Иванов – шампион на „Ориндж Боул“ при 14-годишните – TennisKafe

Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до  12 г. в Несебър
Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до 12 г. в Несебър

Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в  Испания
Иван Иванов постигна пета впечатляваща на турнир от категория J200 на ITF в Испания

Новини - Българска федерация по тенис

Статии на тема "иван иванов" - Tennis.bg

Ясен е победителят на "Мини София Оупън 2018" - Тенис - БГ тенис - Gong.bg

Втора титла за Иван Иванов - Спорт

Нова победа на нашия тенисист на "Уимбълдън"

Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г.
Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г.