Home

изкривяват направо унижавам зонални ученически игри неразгадаем излъчвам университет

БТА :: Община Кюстендил: Ясни са победителите при „Царицата на спортовете“  лека атлетика от областен етап на Ученически игри за 2022/2023 г.
БТА :: Община Кюстендил: Ясни са победителите при „Царицата на спортовете“ лека атлетика от областен етап на Ученически игри за 2022/2023 г.

Много добро представяне на отборите от община Севлиево на приключилия  областен етап от „Ученически игри 2022/2023”. Община Севлиево - Официален  сайт на общината
Много добро представяне на отборите от община Севлиево на приключилия областен етап от „Ученически игри 2022/2023”. Община Севлиево - Официален сайт на общината

Волейболистките на СУ „Вичо Грънчаров” ще представят областта в зоналния  етап на Ученически игри : RegNews.NET - Новини по всяко време
Волейболистките на СУ „Вичо Грънчаров” ще представят областта в зоналния етап на Ученически игри : RegNews.NET - Новини по всяко време

Публикации свързани с ученически игри – Новини Разград

МОМИЧЕТАТА НА СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО ЯСЕНОВ" СПЕЧЕЛИХА ПЪРВО МЯСТО В ЗОНАЛНИТЕ  УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ ПО ВОЛЕЙБОЛ - Община Етрополе официален интернет сайт -  etropolebg.com
МОМИЧЕТАТА НА СРЕДНО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО ЯСЕНОВ" СПЕЧЕЛИХА ПЪРВО МЯСТО В ЗОНАЛНИТЕ УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ ПО ВОЛЕЙБОЛ - Община Етрополе официален интернет сайт - etropolebg.com

ВОЛЕЙБОЛ: Момичетата и момчетата на СУ „П. Р. Славейков“ се класираха на  държавните финали
ВОЛЕЙБОЛ: Момичетата и момчетата на СУ „П. Р. Славейков“ се класираха на държавните финали

Зонални ученически игри - Благоевград - ОУ "Никола Парапунов"

Победителите при „Царицата на спортовете“ от областен етап на Ученически  игри - Кюстендил - Дарик
Победителите при „Царицата на спортовете“ от областен етап на Ученически игри - Кюстендил - Дарик

ПМГ Кюстендил - Ученически игри по волейбол за юноши (VIII-X) клас в град  Дупница
ПМГ Кюстендил - Ученически игри по волейбол за юноши (VIII-X) клас в град Дупница

ПМГ „В. Друмев“ с дванайсет титли от Общинските ученически игри, седем  отбора са на зонални финали - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико  Търново
ПМГ „В. Друмев“ с дванайсет титли от Общинските ученически игри, седем отбора са на зонални финали - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

ПГТ „ИВАН П. ПАВЛОВ” – ЗОНАЛЕН ШАМПИОН ПО ХАНДБАЛ ЗА ДЕВОЙКИ -  Професионална гимназия по туризъм Иван П. Павлов
ПГТ „ИВАН П. ПАВЛОВ” – ЗОНАЛЕН ШАМПИОН ПО ХАНДБАЛ ЗА ДЕВОЙКИ - Професионална гимназия по туризъм Иван П. Павлов

В Шумен се провежда областният етап на ученическите игри - Телевизия Шумен

Ученици мерят сили в 8 спортни дисциплини - Общество

Баскетболистите на Ардино са вицешампиони на Зоналните ученически игри |  Кърджали Хабер
Баскетболистите на Ардино са вицешампиони на Зоналните ученически игри | Кърджали Хабер

Младите надежди на СУ „Васил Левски“ от Ардино шампиони на Зоналните  ученически игри по тенис на маса | Община Ардино
Младите надежди на СУ „Васил Левски“ от Ардино шампиони на Зоналните ученически игри по тенис на маса | Община Ардино

БК"Георги Бенковски" бе домакин на зоналното ученическо първенство - pz-info

Първо място по баскетбол в зонални ученически игри - ОУ "Черноризец Храбър"  - Варна
Първо място по баскетбол в зонални ученически игри - ОУ "Черноризец Храбър" - Варна

Поредна победа на отбор от Кюстендил в ученическите игри

Стартираха "Ученически игри 2019" в Благоевград

Ученически спортни игри 2023- хандбал : Враца плюс - вести от Дунав до  Балкана
Ученически спортни игри 2023- хандбал : Враца плюс - вести от Дунав до Балкана

СУ „П. Р. Славейков“ – Добрич е победител в зоналните ученически игри по  волейбол - Про Нюз Добрич
СУ „П. Р. Славейков“ – Добрич е победител в зоналните ученически игри по волейбол - Про Нюз Добрич