Home

хумор сума запръжка от масло и брашно данаил петров колоездене наследник И признавам

Danail Andonov Petrov

Данаил Петров финишира, Винокуров със златото в общия старт на шосе - Спорт  - DarikNews.bg
Данаил Петров финишира, Винокуров със златото в общия старт на шосе - Спорт - DarikNews.bg

Данаил Петров завърши 60-ти в общия старт при колоездачите на шосе -  Стадион - БНР Новини
Данаил Петров завърши 60-ти в общия старт при колоездачите на шосе - Стадион - БНР Новини

Истории за Лондон 2012: Самотният колоездач на дълги разстояния - Лондон  2012 - Дневник
Истории за Лондон 2012: Самотният колоездач на дълги разстояния - Лондон 2012 - Дневник

Колоездачът Данаил Петров: Не отивам в Лондон на екскурзия

Колоездачен клуб Хемус-1896 Троян - Данаил ПЕТРОВ в "ХЕМУС-1896 ВИВЕЛО"

Данаил Петров спечели старта от ДП по колоездене - Спорта.бг

Колоездачите: Надяваме се да подобрим представянето от Пекин, т.е. трябва  да завършим - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Колоездачите: Надяваме се да подобрим представянето от Пекин, т.е. трябва да завършим - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

данаил петров - Topsport.bg

Олимпийска мечта за финал на наш колоездач след 36 г.

Казанлъшкият ас в колоезденето Данаил Петров се завърна след три години –  kz7.bg Казанлък новини
Казанлъшкият ас в колоезденето Данаил Петров се завърна след три години – kz7.bg Казанлък новини

Българин седми на Голямата награда на Мигел Индурайн

Неколегиални постъпки лишиха Данаил Петров от победи в Португалия / Новини  за Казанлък
Неколегиални постъпки лишиха Данаил Петров от победи в Португалия / Новини за Казанлък

Данаил Петров загря за Олимпиадата със злато от Държавното / Новини за  Казанлък
Данаил Петров загря за Олимпиадата със злато от Държавното / Новини за Казанлък

Данаил Петров завърши в Топ 50 на колоездачната обиколка на Каталуня /  Новини за Казанлък
Данаил Петров завърши в Топ 50 на колоездачната обиколка на Каталуня / Новини за Казанлък

Днес Данаил Петров зае 110 място в Испания / Новини за Казанлък

Данаил Петров завърши само на 40 секунди от новия олимпийски шампион /  Новини за Казанлък
Данаил Петров завърши само на 40 секунди от новия олимпийски шампион / Новини за Казанлък