Home

пола наляво регулирате бфс пловдив футбол 7 аспект изба люлка

БФС-Пловдив прекрати 7 първенства при подрастващите - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
БФС-Пловдив прекрати 7 първенства при подрастващите - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

ЦСКА и Ботев (Пловдив) отнесоха сурови глоби от БФС - Topsport.bg

И Арда изпищя от БФС, зададе въпроси на БФС, Кашай и Кръстаич -  Bgfootball.com
И Арда изпищя от БФС, зададе въпроси на БФС, Кашай и Кръстаич - Bgfootball.com

БФС-Пловдив със странно решение, промени тотално програмата при аматьорите

Локомотив (Пловдив) е на финал в държавното първенство по футбол за  ветерани - По света и у нас - БНТ Новини
Локомотив (Пловдив) е на финал в държавното първенство по футбол за ветерани - По света и у нас - БНТ Новини

БФС-Пловдив наказа над 20 футболисти от региона

Представителите на Пловдив и Варна ще си оспорват първото място в “Турнир  на талантите”
Представителите на Пловдив и Варна ще си оспорват първото място в “Турнир на талантите”

БФС Пловдив прекрати всички първенства при подрастващите | Sporten Plovdiv

БФС футбол 7, ФК ПЛОВДИВ (н. 2013) 2:2 ФК Пловдив (н.2012) - II полувреме -  YouTube
БФС футбол 7, ФК ПЛОВДИВ (н. 2013) 2:2 ФК Пловдив (н.2012) - II полувреме - YouTube

СКАНДАЛНО: БФС-Пловдив прецака 7-годишните хебърчета заради погребение на  легендарен футболист
СКАНДАЛНО: БФС-Пловдив прецака 7-годишните хебърчета заради погребение на легендарен футболист

Български Футболен Съюз - Зона Пловдив триумфира и във второто издание на  “Турнир на талантите”
Български Футболен Съюз - Зона Пловдив триумфира и във второто издание на “Турнир на талантите”

Осем отбора на турнир по футбол 7 в Пловдив

Български Футболен Съюз - Селекцията на Зона Пловдив спечели първото  издание на “Турнир на талантите”
Български Футболен Съюз - Селекцията на Зона Пловдив спечели първото издание на “Турнир на талантите”

БФС - Пловдив прекрати седем първенства в ДЮШ на територията

БФС определи дата и час за дербито Ботев (Пловдив) – ЦСКА

От ЗС на БФС с важно уточнение за мачовете при подрастващите

ФА Пловдив с победа над Локо в А група на футбол 7, Ботев надделя над Хебър  (ВСИЧКИ резултaти при децата от днес)
ФА Пловдив с победа над Локо в А група на футбол 7, Ботев надделя над Хебър (ВСИЧКИ резултaти при децата от днес)

Отборът на Славия: БФС трябва да вземе мерки за чужденците

Ф.К ,,Пълдин" гр.Пловдив | Plovdiv

Ботев Пловдив пусна жалба, призова БФС за среща между съдиите и клубовете -  БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Ботев Пловдив пусна жалба, призова БФС за среща между съдиите и клубовете - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив е получил 7-цифрена оферта за футболист

Наказания след кръга в Първа лига, сериозни санкции за Ботев Пловдив

БФС 1 кръг - ФК ПЛОВДИВ (2012/2013) 2:1 ФК Пловдив Сити, футбол 7 - YouTube

Отборът на „Чавдар“ Пловдив спечели детския футболен турнир за купата на  „Кока-Кола“ - уча в Пловдив
Отборът на „Чавдар“ Пловдив спечели детския футболен турнир за купата на „Кока-Кола“ - уча в Пловдив

Пловдив Архиви - Страница 188 от 470 - 7 Dni Sport