Home

двойно безкрайност преливане ботев пловдив цска 1948 браузър излишък Корделия

ЦСКА 1948 отказа Ботев Пд до почивката (ВИДЕО)

Ботев Пловдив - ЦСКА 1948 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Ботев Пловдив - ЦСКА 1948 1:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Карагарен и компания удрят Ботев (Пловдив), ЦСКА 1948 заема трето място -  SPORTN
Карагарен и компания удрят Ботев (Пловдив), ЦСКА 1948 заема трето място - SPORTN

Ботев Пловдив шамароса лошо ЦСКА 1948 - Gol

ЦСКА 1948 пуска жалба срещу съдията при загубата от Ботев Пд - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
ЦСКА 1948 пуска жалба срещу съдията при загубата от Ботев Пд - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив разби ФК ЦСКА 1948 и е първи в класирането - Gol

Ботев Пд “разказа” играта на ЦСКА 1948 и Любо Пенев, “червените” комични в  защита
Ботев Пд “разказа” играта на ЦСКА 1948 и Любо Пенев, “червените” комични в защита

БТА :: С голове на Светослав Диков и Бирсент Карагарен ЦСКА 1948 се наложи  над Ботев (Пловдив)
БТА :: С голове на Светослав Диков и Бирсент Карагарен ЦСКА 1948 се наложи над Ботев (Пловдив)

ЦСКА 1948 – Ботев Пловдив 2:0 /първо полувреме/ - Player - БГ футбол -  Gong.bg
ЦСКА 1948 – Ботев Пловдив 2:0 /първо полувреме/ - Player - БГ футбол - Gong.bg

ЦСКА 1948: Дадоха несъществуваща дузпа за Ботев (Пд), виновните вън  завинаги от футбола!
ЦСКА 1948: Дадоха несъществуваща дузпа за Ботев (Пд), виновните вън завинаги от футбола!

ЦСКА 1948 се наложи над Ботев Пловдив в Бистрица - По света и у нас - БНТ  Новини
ЦСКА 1948 се наложи над Ботев Пловдив в Бистрица - По света и у нас - БНТ Новини

ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив), 2:2 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив), 2:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Ботев" падна с 2:1 от ЦСКА 1948 в десетата си загуба за сез...

Ботев Пд се готви за ЦСКА 1948 пред погледа на Зингаревич

ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив): 2:0 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
ФК ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив): 2:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Ботев (Пловдив) сведе глава пред ЦСКА след нови пет гола на „армейците“ | ЦСКА  1948 | Честният път към върха | cska1948.bg‎
Ботев (Пловдив) сведе глава пред ЦСКА след нови пет гола на „армейците“ | ЦСКА 1948 | Честният път към върха | cska1948.bg‎

Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1948 1:2 (1/8 финал, Купа на България) -  TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини, Локомотив (Пловдив), Ботев (Пловдив) и  други
Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1948 1:2 (1/8 финал, Купа на България) - TribunaPlovdiv.bg: Спортни новини, Локомотив (Пловдив), Ботев (Пловдив) и други

ЦСКА 1948 изхвърли Ботев Пд от Купата на България - БГ Футбол - Купа на  България - Gong.bg
ЦСКА 1948 изхвърли Ботев Пд от Купата на България - БГ Футбол - Купа на България - Gong.bg

Botev Plovdiv - 📸 Ботев (Пловдив) - ЦСКА 1948 3:2 ⚽ | Facebook

ЦСКА 1948 разгроми "Ботев" (Пловдив), Камбуров с хеттрик

Светкавичен гол на Диков и дебютен на Карагарен донесоха успеха на ЦСКА 1948  над Ботев Пд - БГ футбол - Dsport.bg
Светкавичен гол на Диков и дебютен на Карагарен донесоха успеха на ЦСКА 1948 над Ботев Пд - БГ футбол - Dsport.bg

ЦСКА 1948 II отстъпи с 0:2 на Ботев (Пловдив) II | ЦСКА 1948 | Честният път  към върха | cska1948.bg‎
ЦСКА 1948 II отстъпи с 0:2 на Ботев (Пловдив) II | ЦСКА 1948 | Честният път към върха | cska1948.bg‎