Home

Отпътуване за борба колапс биатлон мъже маруля избяга прекалена пълнота

Милена Тодорова девета в спринта на Европейското по биатлон - Topsport.bg

БТА :: Норвегия спечели първата щафета при мъжете от Световната купа по  биатлон, България завърши на 17-о място
БТА :: Норвегия спечели първата щафета при мъжете от Световната купа по биатлон, България завърши на 17-о място

Пуснаха юношите на Еврокупа за мъже и жени в биатлона

биатлон мъже – последни новини и актуална информация

Владо Илиев завърши 20-и в спринта на Световното първенство по биатлон -  Спортни новини
Владо Илиев завърши 20-и в спринта на Световното първенство по биатлон - Спортни новини

БТА :: Пълен триумф на Норвегия в преследването за мъже от Световната купа  по биатлон в Анеси
БТА :: Пълен триумф на Норвегия в преследването за мъже от Световната купа по биатлон в Анеси

Биатлон БГ :: Biathlon BG - Биатлон България

Франция изпревари фаворитите от Норвегия и спечели мъжката щафета на СП по  биатлон - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Франция изпревари фаворитите от Норвегия и спечели мъжката щафета на СП по биатлон - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Българската щафета влезе в Топ 20 на биатлон

Биатлон България / Biathlon BG - Масов старт 15км. - Мъже. Излъчване:  Немската ARD, руската Матч или онлайн плеърът на IBU! 27. 🇧🇬 Красимир  Анев Успех, Краси! | Facebook
Биатлон България / Biathlon BG - Масов старт 15км. - Мъже. Излъчване: Немската ARD, руската Матч или онлайн плеърът на IBU! 27. 🇧🇬 Красимир Анев Успех, Краси! | Facebook

Русия спечели щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Руполдинг,  България завърши на 15-о място
Русия спечели щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Руполдинг, България завърши на 15-о място

Световно първенство по биатлон 2015 индивидуално мъже - Topsport.bg

Наш скиор спечели златен медал в биатлона - България - DarikNews.bg

Стартов списък: Щафета, Мъже - СК 1, Остерзунд (Швеция)

Биатлон България / Biathlon BG - Утре (06.12) Индивидуално 20км. Мъже  (11:15ч) - Владо Илиев (6), Краси Анев (23), Митко Герджиков (88) и Тони  Синапов (103). Индивидуално 15км. Жени (15:15ч) - Емилия
Биатлон България / Biathlon BG - Утре (06.12) Индивидуално 20км. Мъже (11:15ч) - Владо Илиев (6), Краси Анев (23), Митко Герджиков (88) и Тони Синапов (103). Индивидуално 15км. Жени (15:15ч) - Емилия

Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната  купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg
Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място - Зимни - Dsport.bg

Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по  биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

БТА :: Норвегия триумфира в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон  в Антолц-Антерселва, квартетът на България не завърши
БТА :: Норвегия триумфира в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон в Антолц-Антерселва, квартетът на България не завърши

БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от  Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място
БТА :: Норвегия постигна втори успех за сезона в щафетата за мъже от Световната купа по биатлон, България остана на 19-о място