Home

наемател стенография ерозия александър василев тенис вълнение Статисистики Направете живот

Новини - Българска федерация по тенис

Георги Георгиев двоен победител на международен турнир по тенис - Вестник  "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона
Георги Георгиев двоен победител на международен турнир по тенис - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона

MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР  ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория  на ITF за юноши и девойки до
MAP Tennis - СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИ В ХАСКОВО И БРОНЗ ЗА АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ Шестима наши състезатели взеха участие в турнира от втора категория на ITF за юноши и девойки до

Тенис анализи - Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) и Иван Монов (ТК  "Плевен-ПСК", гр.Плевен) спечелиха титлата на двойки при момчетата на  Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. На
Тенис анализи - Александър Василев (ТК "15:40", гр.София) и Иван Монов (ТК "Плевен-ПСК", гр.Плевен) спечелиха титлата на двойки при момчетата на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. На

Ognjen Milic Alexander Vasilev CACAK OPEN 2021 U14 TK Sloboda Cacak 01 –  Mali Igrači
Ognjen Milic Alexander Vasilev CACAK OPEN 2021 U14 TK Sloboda Cacak 01 – Mali Igrači

Александър Василев триумфира с две титли на турнир в Хърватия

Статии на тема "александър василев" - Tennis.bg

На международния тенис турнир „Свиленград къп“: Георги Георгиев отново  двоен победител - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец  и региона
На международния тенис турнир „Свиленград къп“: Георги Георгиев отново двоен победител - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона

Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) -  Информационна агенция ПИК
Първо и само в ПИК! Наследникът на Гришо луд по Светлана (снимки) - Информационна агенция ПИК

Елизара Янева и Александър Василев триумфираха на Тенис Евро...

Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 |  Корнер.dir.bg
Да вдигаш купи на 12 - как се изгражда един шампион, мечтаещ за топ 10 | Корнер.dir.bg

Братовчед на Гришо дебютира в професионалния тенис

Александър Василев ТК... - Българска федерация по тенис | Facebook

Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис -  Sofia Open 2019 - Gong.bg
Бъдеще за родния тенис: Братовчедът на Гришо Александър Василев - Тенис - Sofia Open 2019 - Gong.bg

Александър Василев и Елизара Янева спечелиха Държавния турнир до 12 години  в Хасково
Александър Василев и Елизара Янева спечелиха Държавния турнир до 12 години в Хасково

Александър Василев спечели Държавния турнир до 12г. в Хасково

Мико Кузманов проведе съвместни тренировки с младата ни надежда Александър  Василев - Topsport.bg
Мико Кузманов проведе съвместни тренировки с младата ни надежда Александър Василев - Topsport.bg

Българите Симон Антони Иванов и Александър Василев се класираха за

Българска федерация по тенис - Александър Василев стана шампион в  утешителната надпревара на Европейското лично първенство до 14 г.🇧🇬 Александър  Василев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) триумфира с титлата при юношите в
Българска федерация по тенис - Александър Василев стана шампион в утешителната надпревара на Европейското лично първенство до 14 г.🇧🇬 Александър Василев (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) триумфира с титлата при юношите в